איכות החיים

quality of life

 

קטגוריות מצבים

 

 

 

 

קטגוריות מוצרים

לחיזוק מערכת החיסון

 

תחליפי אנטיביוטיקה מהטבע

 

נוגדני חימצון

 

עזרים לפעילות גופנית - לנכים ולספורטאים

 

 

הסיפור שלי - איך החלמתי מאסטמה וחיזקתי את מערכת החיסון שלי

קיצור דרך

קיצור דרך
הצלחתי להחלים מאסטמה וברונכיטיס לאחר שנים רבות של סבל.
הריפוי המיוחל הושג בעזרת ג'ינסנג סיבירי (Eleuthero) – צמח בעל תכונות ריפוי פילאיות ששיקם את המערכת החיסונית שלי ושינה את חיי לחלוטין. השיפור היה פיזי ומנטלי (הג'ינסנג עוזר גם לשפר את הזיכרון ועוד).
כדי להבין איך הג'ינסנג עבד, חקרתי לעומק את הנושא ואני מפרטת באתר מהי אסטמה, מהי מערכת החיסון שלנו , מהו הג'ינסנג על סוגיו השונים, ואיך תכונותיו הרפואיות גורמות לשיפור המדהים בבריאותנו.
בנוסף תוכלו למצוא המלצות מניסיוני האישי איפה הכי כדאי לקנות.
לסיפור המלא - איך זה עובד chick2
הסיפור שלי : איך החלמתי מאסטמה
מהי אסטמה
איבחון המחלה
שכיחות
גורמים
תופעות
טיפול

נתחיל בסיפור שלי

הייתי ילדה 'חולנית' –היתה לי אסטמה.

מילדות סבלתי מהתקפי קוצר נשימה כאשר הייתי חולה במחלת השפעת בלבד, התקפים לא קשים במיוחד שהיו עוברים בעזרת תרופות.
ביום יום הייתי כאחד האדם, אולי עם יכולת מאמץ גופני ירודה מעט מהאדם האחר..

בגיל 27 חליתי בדלקת ריאות ממנה החלמתי. חצי שנה אח"כ נסעתי לחופשת סקי. מיד שחזרתי – קיבלתי את התקף האסטמה הרציני הראשון . הרגשתי שאני נחנקת – לא יכולתי לנשום – חשבתי שחיי הגיעו לקיצם.
הובהלתי למיון וקיבלתי טיפול של זריקות סטירואידים ואינהלציות חמצן  שהוציאו אותי מהתקף קוצר הנשימה.
עד ההתקף הבא – שחזר כעבור יומיים – באותה עוצמה. יצאתי וחזרתי ממיון כל יומיים, עם קוצר נשימה עד כדי חנק, עד שהתחלתי טיפול עם כדורים לאסטמה כרונית עם זמן פעילות של 12 שעות.

שינוי מזג האויר הקיצוני, וחולשת המערכת החיסונית שלי אחרי דלקת הריאות, היוו את הטריגר להתפרצות המחלה שהיתה חבוייה אצלי. מערכת הנשימה שלי קרסה.

כך התחילה התלות הנוראית בכדורים. לקחתי אותם פעמיים ביום – 8 בבוקר ו- 8 בערב. 7:45 מגיע ואני כבר מתחילה להרגיש קשיים בנשימה. תלות מוחלטת. 8:15 – הייתי מתחילה להיחנק.

ניסיתי כל מיני טיפולים לצאת מהאסטמה – קונבנציונאליים ולא קונבציונאליים - טיפולי נשימות מיוחדים וכד' – כלום לא עזר.

אני אלרגית לקרדית האבק מה שגרם לצינון תמידי. המערכת החיסונית שלי היתה מאד חלשה וההצטננויות תמיד הסתבכו לדלקות גרון ודלקות בסימפונות (ברונכיטיס ) חוזרות ונישנות. איך שיצאתי מהתקררות אחת, שהגיעה עד ברונכיטיס – נכנסתי לבאה אחריה.
בשבילי להיתקע ללא משאף וטישו היה אסון.

כמות האנטיביוטיקה שלקחתי בחיי היתה עצומה ותמיד קיבלתי ישר את האנטיביוטיקה החזקה ביותר. תרופות רגילות כבר לא עזרו לי. איכות החיים שלי היתה נמוכה ביותר.

עד שגיליתי את הג'ינסנג הסיבירי / Eleuthero.
חיפשתי מזור לחולשת הגוף שלי –בערך בגיל 35 -  הרגשתי שאני חייבת לעשות משהו לצאת מהמצב הזה.
נכנסתי לחנות פארם והתחלתי לשוטט בין המדפים ולקרוא את ההתוויות (ייעוד) של המוצרים השונים. עיני נפלו על ג'ינסנג – "עוזר להתקררויות בית החזה" היה כתוב - והתחלתי לקחת.
פה הגיע המהפך.
השיפור היה מדהים – 7:45 – הכל בסדר – אני נושמת רגיל. בתחילה המשכתי עם כדורי האסטמה כרגיל – פחדתי לשחק עם זה, אבל הרגשתי הקלה. כעבור כמה זמן קיבלתי ביטחון והחלטתי לעשות ניסוי ולאחר מעט בלקיחת הכדורים, 8:15 – אני נושמת..., 8:30 הכל בסדר. כך התחלתי להגדיל את מרווחי הזמן בין הכדורים כשראיתי שאני חיה ...התחלתי לדלג על כדורים ובסופו של דבר הצלחתי להיגמל מהכדורים נגד אסטמה !!! מצאתי פתרון לאסטמה.

השינוי לא היה מיידי - זה לקח כמה חודשים - נראה לי משהו כמו שנה - אבל שנה של מגמת שיפור תמידית שגרמה להרגשת הקלה מדהימה.

היום 17 שנה אחרי – אני ללא התקפים, ללא קשיי נשימה, ללא כדורים, ללא משאפים, נפטרתי גם מהטישו... הכל תודות לג'ינסנג הסיבירי / Eleuthero

החלמה מאסטמה לא היתה ההשפעה היחידה של הג'ינסנג. כל תחושת החיוניות,  הפיזית והנפשית שלי, השתנתה – הרגשתי יותר חזקה, אנרגטית, נמרצת, ממוקדת ורגועה.

איכות חיים שלי השתפרה ללא הכר.

זה הסיפור האישי שלי אותו אני מספרת לכל הסובבים אותי וממליצה על הג'ינסנג הסיבירי / Eleuthero לשיפור תפקוד כל מערכות הגוף, כולל מערכת החיסון בכלל - ולטיפול באסטמה בפרט.

המזון הסינטטי שאנו אוכלים, מצבי המתח והסטרס היום יומיים, חוסר שינה מספקת, צריכה ממושכת של אנטיביוטיקה, מזהמים סביבתיים – כגון זיהום אויר, חומרי ריסוס, עישון, כל אלו מחלישים את מערכת החיסון שלנו. והאיומים רק מתגברים.

גורמי המחלות מתרבים, מחלות חדשות כגון שפעת החזירים מאיימים עלינו יותר ויותר –אנו חייבים לעזור למערכת החיסונית שלנו – ואפשר לעזור!

לכן החלטתי לצאת עם סיפורי גם לרשת חקרתי ולמדתי על אסטמה, ועל מערכת החיסון – כדי להבין מה בעצם עושה הג'ינסנג ואיך. תוצאות הלימוד מבחינתי היו מדהימות ואני מביאה באתר זה את כל ההסברים

להזמנת ג'ינסנג סיבירי (Eleuthero) עכשיו מהאתר המועדף עלי המציע קנה 2 קבל עוד 3 בחינם - ג'ינסנג סיבירי / Eleuthero באתר ממנו אני מזמינה.

כמו כן - קראו בהמשך הדף על האסטמה- מהי. על איך עובד הג'ינסנג - לחצו כאן

על אסטמה

מהי אסטמה?

אסטמה הנקראת גם ברונכיטיס או גנחת הסימפונות או קצרת הנשימה - היא מחלת ריאות כרונית. זהו תהליך דלקתי – לא זיהומי, של הסימפונות בו תאים דלקתיים מסתננים לדופן הסימפונות, משחררים חומרים כימייים, הגורמים להפרשת ליחה והתכווצות הסימפונות. הליחה יוצרת שיעול שמטרתו להיפטר מהליחה. כיווץ הסימפונות יוצר קוצר נשימה – האויר לא מצליח לעבור דרך הסימפונות ויוצר הרגשה של מחנק. ככל שההתקף חזק יותר הרגשה החנק קשה יותר – עד כדי סכנה. הנשימה מלווה בחרחורים וצפצופים

בהתקף אסטמה הסימפונות מתכווצות ומתמלאות ליחה, והאויר אינו יכול לעבור דרכן - ונוצרת הרגשת חנק סימפונה בריאה
סימפונה חולה

 

איבחון המחלה

נעשה לאחר שתופעות הפרעות הנשימה חוזרות על עצמן כמה פעמים. יש לגשת למומחה ריאות. פעולת האבחון נעשית על ידי בחינת תפקודי ריאה במאמץ.  או על ידי שאיפת חומר המעודד גירוי הסימפונות. בנוסף עורכים צילומי חזה

שכיחות

ההערכות הן כי השכיחות למחלת האסטמה היא בין 5-7% לאוכלוסיית הבוגרים בעולם. אולם יש מדינות כמו אסטרליה למשל שהשכיחות הגיעה ל-10-12% מאוכלוסית הבוגרים. בקרב אוכלוסית הילדים שכיחות המחלה היא כ-12% בכלל העולם.

גורמים

קרדית האבק היא אחד הגורמים האלרגנים הנפוצים ביותר הגורמים להתקפי אסטמה.

- גורמים גנטיים – גנים רבים אחראים לתהליך האסמטי והם יכולים להיות קשורים לגורמים שונים, כגון גורמי אלרגיה שונים, מערכת חיסונית וכד'.

- גורמים ויראליים יכולים להיות וירוס השפעת (לא חיידק) שמסתבך.

- גורמים אלרנגים יכולים להיות קרדית האבק המתפתחת באבק העומד זמן רב, אבקני עצים, בעלי חיים כגון חתולים, זיהום האויר, שינויי מזג אויר ועוד.

קרדית האבק

כל אלו יכולים להוות את הטריגר שיגרום לתגובת היתר של הסימפונות – התכווצות פתאומית וחסימת כניסת האויר

כאמור האסטמה יכולה להגיע בהתקפי קוצר נשימה העלולים להיות מסוכנים. אולם המחלה יכולה להתבטא בתפקודי ריאה נמוכים גם בשעת מנוחה, ז"א התכווצות קבועה של הסימפונות הגורמת לקוצר נשימה קבוע, ואז היא קשה וכרונית ומצריכה תרופות מרחיבות סימפונות באופן קבוע. זה מה שהיה לי.

תופעות

תופעות האלרגיות באות לידי ביטוי בעיקר במערכת הנשימה, העור והעיכול וכוללות:

נזלת (קדחת-השחת או נזלת כרונית), סינוסיטיס, דלקת עיניים כרונית או עונתית, גנחת הסמפונות (אסתמה), תפרחות ובצקת (נפיחות ואף
הלם אנאפילקטי (שוק אלרגי) העלול לגרום לסכנת חיים

לראש העמוד

טיפול

1. תרופתי - מרחיבי סימפונות שונים

משאף ונטולין מרחיב מיידית את הסימפונות ומשמש עזרה ראשונה בעת התקף

א. עזרה ראשונה בזמן התקף - משאף ונטולין - מרחיב מיידית את הסימפונות בעת התכווצותן. חולה אסטמה לא זז בלי משאף זה!.  משפיעה לזמן קצר.

ב. טיפול מונע – תרופות עם טווח השפעה ארוך יותר – עד כ-12 שעות. הנלקחות בשאיפה או בליעה. חולה האסטמה נעשה תלוי בתרופה שהוא לוקח – וחייב לקחת אותה כל פרק זמן, לפי זמן ההשפעה, אחרת מתכווצות הסימפונות, מגיע קוצר הנשימה והוא אינו יכול לנשום.

משאף ונטולין

 

2. סביבתי

הפחתת הגורמים האלרגניים בסביבה המיידית של החולה– כגון הרחקת בעלי חיים, אבק – ניקוי אבק תדיר להימנעות היווצרות קרדית האבק וכד'

כדאי לבדוק את הגורמים לאלרגיה אצל אלרגולוג. הוא מטפטף או מחדיר לעור תמציות של אלרגנים שונים במרווחים שונים – המקום שמתנפח מצביע על גורם אליו אנו אלרגיים

 

 

3. כלל מערכתי

מאחר ותגובות אלרגיות הן תקלה של מערכת החיסון, שיפור תפקוד מערכת החיסון תורם רבות לצמצום התקפים.

וכך אני מצאתי פתרון לאסטמה, חיזקתי ושיקמתי את מערכת החיסון שלי בעזרת ג'ינסנג סיבירי / Eleuthero,

אני מזמינה ג'ינסנג סיבירי / Eleuthero מאתר, עליו אני ממליצה בחום, המציע "קנה 2 קבל עוד 3 בחינם !!!" - או 1+1 במחיר מוזל באמת - והמוצרים איכותיים ביותר. להזמנת ג'ינסנג סיבירי (Eleuthero) עכשיו מהאתר המועדף עלי המציע קנה 2 קבל עוד 3 בחינם

בסופו של דבר, גם כולל הובלה ומכס המחיר יוצא פחות מחצי מחיר מאשר בכל מקום אחר בארץ או ברשת.

      לראש העמוד